Hizmetlerimiz

Web Tasarım

 

Web tasarım, kişilerin ya da firmaların ürün, hizmet ya da düşüncelerini hızlı ve detaylı bir şekilde sunabilmeleri için kullanmaları gereken en önemli araçtır.Unvan sahibi olmadan da hizmet, ürün ya da fikir paylaşımları yapmanın en günenilir yolu web sitesi sahibi olmaktır.

Ekstra Web, işinizi büyütmek, markanızı hedef kitlenizle buluşturmak için çalışmakta ve maksimum yatırım dönüşünü alabileceğiniz stratejiler üretmekteyiz.

Web Programlama

Günümüzde gelişen teknoloji ile işletmeniz, mağazanız ve dükkanlarınız online ticarette yerini alsın. İşiniz heryerden devam etsin. işletmelerinizi online platforma taşıyoruz. Web sitenizin yönetimini yaparken neyi nerden yapacağım diye düşünmeyin. Sade ve kolay yönetim paneli.

Hızlı ve Güvenli Altyapı

Web Sitesinin olmazsa olmaz özelliği, Güvenlik, Hız ve Yüksek Performans.

Özgün ve Esnek Tasarım

Bütün cihazlarla uyumlu web siteleri geliştiriyoruz.

SEO Hizmeti

 

 Arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları yaptırarak bölgenizde bulunan potansiyel müşteri veya ziyaretçilerinize ulaşarak işletmenizi büyütüyoruz.

En doğru hedef kitle için, doğru anahtar kelime seçimleri yapıyoruz.

Profesyonel arama motorunda yükseltme hizmetimizle birçok firmanın web sitesini ilk sıralara taşıdık.

 

E-Ticaret Sitesi

 

Size özel E-Ticaret yazılımı geliştirebilir ve tamamen sizin kullanımıza göre belirlenecek yazılım ile size özel bir e-ticaret sitesi tasarlayabiliriz.

E-Ticaret sitenizi markanızı yansıtacak şekilde özelleştirin  hem bilgisayar hem de mobil cihazınızdan müşterilerinize ulaşın. Online vitrininizde istediğinizi sergileyin. Ürün ve sepet sayfalarınızı işinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirin. Müşterilerinize daha hızlı şekilde ulaşın, milyonlarca kitleye ürünlerinizi tanıtın.

 

 

Mikro Site

 

Marka veya ürünün kendi başına öne çıkarılması için kullanılan Mikro siteler oldukça etkili ve daha kolay kitle oluşturmaya elverişli web siteleridir.

Mikro site; sizinle aynı sektördeki rakiplerinizden sıyrılmanıza ve onlardan bir adım öne geçmenize yardımcı olacaktır.

 

Sosyal Medya Yönetimi

 

Sosyal medya hedef, hedef kitle ve sektör analizleri dikkate alınarak sosyal medya paylaşım planı oluşturuyoruz.

Özgün içerikler geliştirip tasarımlarla tamamlayıp marka yatırımına katkı sunarız. Stratejik sosyal medya planında belirlenen sıklıkta paylaşımlar yapılması için özgün ve nitelikli içerik üretimi yapıyoruz. görsel metin ve hastag’ler oluşturularak  sosyal medya mecralarında paylaşılır.

 

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin
Bizimle İletişime Geçin!

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)